ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-22

Αγαπητοί Γονείς/Κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι όσοι/ες ενδιαφέρεστε τα παιδιά σας να παρακολουθήσουν το Ολοήμερο Πρόγραμμα και την Πρωινή Ζώνη κατά το σχολικό έτος 2021-2022, θα πρέπει να συμπληρώσετε και υπογράψετε την επισυναπτόμενη αίτηση και να την στείλετε στο email του σχολείου ( mail@4dim-pefkis.att.sch.gr)  έως τη Δευτέρα 17-5-2021. Για την εγγραφή των μαθητών στο Ολοήμερο Πρόγραμμα δεν απαιτούνται δικαιολογητικά εργασίας παρά μόνο η συμπλήρωση της επισυναπτόμενης αίτησης.

Ενδιάμεση αποχώρηση των μαθητών/τριών μπορεί να γίνεται μετά το τέλος της 2ης ώρας το Ολοήμερου Προγράμματος (15:00 εφόσον κατατεθεί σχετική ενυπόγραφη δήλωση των γονέων/ κηδεμόνων).

Σε περίπτωση υποβολής εκπρόθεσμης αίτησης εγγραφής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα απαιτείται η γραπτή έγκριση του Διευθυντή Π.Ε. Β΄ Αθήνας.

ΑΙΤΗΣΗ_ΔΗΛΩΣΗ